از چند روز قبل شادی بهم زنگ زد و اتمام حجت که مثل پارسال روز مولودی ما ،روزه نباشی ها.

غش غش خندیدم  ،به شادی گفتم: حالا چرا دعوا میکنی با من؟؟آروم  باش .نمیگفتی هم خودم نمیخواستم روزه باشم و به جای شب تولد آقا،روز تولدش روزه میگیرم.

شادی ازم خواست  از  تایم ناهار برم  ،زن عمو هم همون موقع صحبت با شادی  تلفنی بامن صحبت کرد،بهم گفت از ظهر بیا .

دیشب خونه عمو ،جشن  بود برای تولد امام حسین،( چندین سال عمو  این مراسم را دارن .) مراسم دیشب ،عالی بود ،هرچه از خوبی دیشب بگم کم گفتم.دف زنی و مداح خوش صدای که هرسال برای مراسم عمو اینا هستش.بینظیر بود.

بعد اتمام مراسم و رفتن مهمون های عمو اینا،  ،دورهمی   و گپُ گفتِگو فامیلی برقراربود.

شادی خبر نامزدیش  بهم دادو از ذوق شنیدن این خبر  بزن و برقص داشتیم.منو شادی و نیلو و نسترن و ناهید.ازاون لحظه ها بود که فقط میخندیدم و تنها حسی که وجود داشت خوشحالی و ذوق کردنمون بود.

آخه شادی عاشق بود و بعدسختی ها به عشقش که من باخبر از  همه جزئیات وماجرا بودم ،رسیده بود.

موقع مراسم ، منُ و عمه زهره کنار هم بودیم،موقع پرتاب گل ها،یه گل مستقیم افتاد توی دستم،عمه زهره زد روی شونم  و گفت :بهامین نیت کن  حاجت روا میشی عمه ،سال دیگه یه چی بخر برای مولودی  بیار.

لبهام ت نمیخورد اما توی سرم هزار حرف داشتم با امام حسین.حس خوبی بود افتادن گل های کوچولو صورتی تودستم .

و اما ،امروز، سوم شعبان ،  روز تولد امام حسین،ماه شعبان از اون ماه هایی که من عاشقشم ،همش شادی و تولد و قشنگیه .

نیت کردم روزه باشم  ازهمون روزه های یهویی و بدون سحری که تایم  ناهار مامان وبابا مطلع میشن از  روزه بودنم.برخلاف عرفی که برای تولد باید کادو داد،  من  از امام حسین هدیه  خواستم.تولدت مبارک  آقا،هدیه من یادت نره*.*

+صدای بارون و این روز قشنگ،میطلبه کلی حرف و دعا و آرزو با خدا ^.^

+مامان میگه : ماه شعبان و این‌روزای قشنگ دعا کن ،دعا مستجاب میشه،دعا کردن و مرور خواسته هاتون فراموش نکنید.  

این روزا و شبهای قشنگ  حال دلتون خوووب باشه دوستای  خوبم  ^.^

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزارهاي نابینایان و ترفندهای رایانه میخک پلاس کلاب رنتر سايت اجاره کالا شهر حر | HOR.CITY تا صبح ... Dave Matthew دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم زنجان موزیک , موزیک زنجان, دانلود آهنگ ترکی Brian