هیچوقت به اندازه الان ،خودمو دوست نداشتم ،اینو از اعماق قلبم میگم .

مدتیه  شبا با فکر رسیدن و تحقق به  رویاها و هدفهام  میخوابم . برنامه هر روزم شب قبلش روی کاغذ میارم.

صبحا سعی میکنم هرچی بوده و گذشته را با یک نقطه تمام کنم و با انگیزه روز جدیدمُ  شروع کنم.

با برنامه پیش میرم و هیچ چیز منو دور نمیکنه از هدفم.من خودمُ  باور دارم و میدونم میرسم  به چیزایی که میخوام.چون بهونه ها الکی و شنبه های منتظر به شروع برنامه را از ذهنم پاک کردم و فارغ از اینکه چه روز چه زمان و چه دقیقه ای،تلاش میکنم برای رسیدن.

اینکه وقتی ناراحتم ،وقتی غم به سراغم میاد ،حرفی نمیزنم و از کسی توقع  ندارم. اینکه انتظار ندارم دیگران حالمو خوب کنن  و فهمیدم این خودمم که باید به خودم کمک کنم ؛ البته این حین اگر کسی بهم کمک کرد تنها لطف و محبت به من داشته و  کارش منو خوشحال میکنه و اگه کسی هیچ کاری نکرد من ناراحت نمیشم و توقع ندارم.

فهمیدم  که  غم و ناراحتی میگذره و نمیمونه،و دلخوش به زود تموم‌ شدنش و طلوع روزهای بدون غم میمونم .

موفق شدم ، تموم اتفاقات و لحظه ها   که به هر علت و معلولی نشد اونطور که من میخواستم  ، با کلنجار رفتن بسیار ،فراموش   کنم.

اینکه الان کوچیکترین چیزها میتونه حالمو خوب کنه و میتونم  با چیزای کوچیک  خودمو خوشحال کنم.

همه اینها باعث شده ،خودمُ ،بهامین دوست داشته باشم .

نمیخوام بگم و منظورم این نیست که من آدم کاملی ام ،نه  ،اصلا .

هزار راه و مسیر نرفته و کار انجام نشده و هدف نرسیده توی زندگیم دارم .

من تنها ازخودِ فعلیم باهمه نقاط ضعف و قوت ، اینروزام راضیم . تنها همین:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاغل پزشکی پردرآمد آرمه پارسیان | شرکت خدمات درمانی آرمه پارسیان معماری منظر آموزش طراحی وب زالو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Anthony منابع تدریس نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در رشت